• Телефонуйте : 066 758 90 94
04Чер
2017
0

Продовження майстер-класу з написання писанки від Богдани Бабак

Через невеличкий проміжок часу ми будемо святкувати Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа – свято Пасхи. До цього свята ми, православні християни, готуємося заздалегідь. Напередодні випікаємо святкову випічку «паску», а також за стародавнім українським звичаєм малюємо писанки. Писанка – це розмальоване і розписане особливими символами яйце. Але не всі ми володіємо навичками розпису писанки і не знаємо, що означає той чи інший знак чи малюнок, нанесений на писанку.

Ознайомити з мистецтвом писанкарства працівників Крупецької сільської ради згодилася народний умілець, майстриня цієї справи, наша односельчанка Бабак Богдана Богданівна. Два дні пані Богдана проводила майстер–класи з розпису писанки для всіх охочих ознайомитися з цим мистецтвом. Цікаво розповідала про значення символів і знаків, які наносяться на тло яйця, як правильно розпочинати розфарбовувати яйце. Всі, хто долучився до цієї цікавої справи, мали змогу власноруч спробувати себе в писанкарстві. І в кожного вийшла своя неповторна писанка.

Щиро дякуємо Богдані Богданівні за цікаво проведений майстер-клас. Веселого всім свята, смачної паски, миру, злагоди, любові, добра.

                                          Учасник майстер–класу,

бібліотекар с. Крупець 

О. Бугайкіна

Взято тут:

http://krupetska.gromada.org.ua/news/12-45-43-12-04-2017/

 Майстер-клас з написання писанки від Богдани Бабак

Писанка. З історії виникнення

Звідки узялася писанка? Легенди релігійного змісту

No Comments

Reply