• Телефонуйте : 066 758 90 94
23Лип
2017
0

Фотозвіт 27

У нашому Центрі навчання і дозвілля на деяких заняттях, що дуже подобаються дітям, увесь комплекс освітніх завдань розв’язується за допомогою спеціально дібраних ігор або ігрових вправ, об’єднаних спільною темою чи сюжетною лінією. Послідовність ігор визначається їхнім змістом та методичними закономірностями побудови того чи іншого заняття. Сюжетно-ігрові заняття насичуються ігровими ситуаціями, сюрпризними моментами, імітаціями та іншими […]

23Лип
2017
0

Фотозвіт 26

У нашому Центрі навчання і дозвілля ми ставимо перед собою завдання – креативно застосовувати свій теоретичний, методичний і практичний потенціал, аби щоразу робити навчання нестандартним, цікавим, захопливим.

18Кві
2017
0

Фотозвіт 25

Заняття у нашому Центрі навчання і дозвілля дуже відрізняються від звичних шкільних уроків. Ми намагаємося йти в ногу з часом, тому наші заняття не шаблонізовані, їх можна гнучко пристосувати до конкретного віку дітей, складу певної групи, індивідуальних уподобань і можливостей учнів, пріоритетних завдань освітньої роботи з ними, узгоджувати з іншими видами й формами організованої та […]

18Кві
2017
0

Фотозвіт 24

У нашому Центрі навчання і дозвілля зазвичай заняття проводяться з комбінуванням наочних, словесних, практичних методів і прийомів, різних засобів навчання – вправ, ігор, літературних, музичних творів тощо – залежно від віку наших учнів, поставлених дидактичних, розвивальних, виховних цілей, змісту конкретного заняття з групою чи підгрупою дітей.

12Бер
2017
0

Фотозвіт 23

Місія педагога особлива – плекати Людину від її перших невпевнених кроків, допомагати їй пізнавати світ і саму себе, розкривати в ній найцінніше, адже кожна дитина приходить у світ з власним безцінним скарбом, який вона має знайти в собі і відкрити іншим людям, з певною програмою свого розвитку – траєкторією польоту до світлого, високого. Кожен народжується […]

12Бер
2017
0

Фотозвіт 22

На наших підсумково-контрольних заняттях ніколи не панує атмосфера перевірки, екзаменування у формі регламентованих запитань, тестових вправ тощо. Це заважає дітям самовиражатися і діяти природно. У нашому Центрі навчання і дозвілля ми проводимо підсумково контрольні заняття, застосовуючи діяльнісний підхід, широкий арсенал практичних методів, ігрових прийомів у ситуаціях гри, сюрпризності, пошуку, вибору, навіть експериментування. Зокрема, наші заняття […]

19Лют
2017
0

Фотозвіт 21

Наш Центр навчання та дозвілля існує не для того, щоб нас любили і нами захоплювалися, а щоб самим діяти та любити. Мрія – це програма життя!

19Лют
2017
0

Фотозвіт 20

«Відчуваю, в мені збираються невідомі сили, які спалахнуть снопом світла, і світло це світитиме мені до останнього подиху. Відчуваю, я близький до того, щоб добути з провалля душі мету і щастя» (Януш Корчак).

19Лют
2017
0

Фотозвіт 19

У нашому Центрі навчання та дозвілля учні спостерігають, здійснюють уявні екскурсії, розглядають твори образотворчого мистецтва, читають художню літературу мовою оригіналу, переглядають різноманітні відеофайли, прослуховують аудіозаписи тощо. Ми проводимо заняття різного змістового спрямування, систематично залучаємо учнів до цікавих форм роботи та видів діяльності.

19Лют
2017
0

Фотозвіт 18

Учительська праця – «театр одного актора», саме тому педагог має розвивати в собі акторські здібності. Недарма А.С. Макаренко брав уроки режисури й акторської майстерності в талановитих митців. Він писав: «Я став справжнім майстром лише тоді, коли навчився говорити «іди сюди» з 15-20 відтінками, коли навчився передавати 20 нюансів у постановці обличчя, фігури, голосу».

Page 1 of 3