• Телефонуйте : 066 758 90 94
06Жов
2015
0

Welcome to My YouTube Channel!

If you try, you can do it! You can do anything!

Привіт! Ласкаво запрошую на мій канал!

Мене звати Богдана, я викладач англійської та української мов, викладаю ці дисципліни з 2004 року.

Це відео для того, щоб ми разом з вами розібралися, чим саме будемо тут займатися.

Якщо вам потрібно систематизувати знання з української мови та літератури, підготуватися до ЗНО, а з англійської мови – ще й нарешті зрозуміти граматику і подолати «мовний» бар’єр, то вам сюди.

У розробленому мною загальному розмовному курсі англійської мови ви обов’язково підвищите знання граматики, значить проблем з різними часовими формами у вас не буде. Ви розширите словниковий запас, а від так поліпшите свої розмовні навички. Ви розвинете сприйняття мови на слух, поставите вимову, а це відповідно вплине на швидкість читання і письмо без помилок.

Якщо ви не любите дивитися відео, то у мене на сайті http://linguana.com.ua/ є безліч статей, які допоможуть вам розвиватися самостійно за рубриками: граматика англійської мови, тематичний ілюстрований словник, зразки творів англійською, різноманітні цікаві матеріали з англійської та української мов, статті для вчителів та безліч тестів для самоперевірки знань з обох мов.

Learning a different language can be hard, but it can also be a fun and rewarding experience. English is more than a key to the outside world!

Although I am not a native English speaker, but I can relate to students because I have been teaching English since 2004.

I love what I do, and I’m looking forward to sharing what I know with you.

Certainly, I cannot put any information into your head. But I always find a way to show you something you can use your own intelligence to learn.

With practice, these lessons will help you to become an English speaker!

Ну що, єднаймося?

Підпишіться на мій канал і не втачаймо часу!

Aдже слабаки ніколи не перемагають, а переможці не здаються!

До наступної зустрічі! Byebye!

No Comments

Reply